Pokemon Unova History

Przeżyj przygodę w regionie Unova

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#15 2012-09-30 08:59:04

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Dziś do treningu dołączy Lileep

Więc ty Sewaddle miałeś trenować Razor Leaf

Shieldon nauczenie się Iron Head to twoje zadanie

A twoim lileep będzie nauczenie się Energy Ball tak to się robi mały:

Pokémon wykorzystuje zebraną energię, formułując zielono-niebieski pocisk. Skup Całą energię przed sobą i utwórz z niej piłkę Gdy piłka będzie mniała wystarczająco energii wystrzel ją w stronę przeciwnika.
http://cdn.bulbagarden.net/upload/4/48/Energy_Ball.png

Sewaddle - kontur liścia na głowie Sewaddle się świeci na zielono i obniża głowę.falą złotej energii, a następnie tworzy w tył głowy Sewaddle i przesuwa się skrzydło aż do końca. Następnie uwalnia ostry liść z liściem na głowie w przeciwnika za każdym razem fala energii osiągnie koniec liścia.

Shieldon - Ciało staje się otoczone przez białe aury, co wydaje się czarno-biały, a to uderza w przeciwnika.

 

#16 2012-09-30 14:10:02

 White

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 1576
Punktów :   
Starter: Deino
Ulubiony Pokemon: nie mam
Ulubiony Typ: Smok i Ogień

Re: Trening Ash'a

Treningu Sewaddla ani Shieldona nie zaliczam, bo nic z tego nie rozumiem

A dla Lileepa wybrałeś trudny ruch. Wiedz, że uczenie się go długo potrwa.

Pokemon się skupił i zaczął gromadzić energię. Niestety, nijak udawało mu się ją wydotać. A skupić potrafił się tylko na chwilę.

Lileep i Energy Ball - 7%


KP BIAŁEJ PANNY
BOX BIAŁEJ PANNY

Uważaj, bo Biała Panna jest ostra i ma cię na oku! (mrau! :3)

http://www.eonlightvalley.com/images/random/pquiz/pqbayleef.jpg


http://p.gpxpl.us/kZJL.png

Link do mojej aktualnej przygody

Offline

 

#17 2012-09-30 20:43:12

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Lileep Jeszcze raz zrób to samo tylko się rozluźnij i skup nie myśl o niczym.

Sewaddle jesteś pokemonem trawiastym ale może to za trudne więc proszę cie byś nauczył się bug bite a więc Ugryź poprostu tą gałąź

Shieldon skup się to jest jak akcja tylko podczas biegu uwolnij gniew i zamień go w stal.

 

#18 2012-10-01 01:56:50

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Trening Ash'a

Jak kazałeś tak twój Pokemon zrobił czyli rozluźnił się, skupł i nie myśl o niczym nawet o tym żeby się skupić. Wydaje się ze Lileep zasypia na stojąco.
Lileep i Energy Ball - 7%

Sewaddle z zapałem ugryzł gałąź! I czeka na dalsze instrukcje z gałęzią w pyszczku.
Sewaddle Bug Bite - 8%

Pokemony zaczął biegać w te i z powrotem ale nie wiedział jak ma uwolnić gniew, a tym bardziej jak ma zamienić go w stal. Po długiej chwili biegania Pokemon stanął w miejscu Zdenerwowany tą sytuacją ze nie wie jak ma uwolnić Gniew.
Pokemon ociupinkę zwiększył swoją szybkość.
Shieldon i Iron Head - 9%

Ostatnio edytowany przez Creazy (2012-10-01 01:58:30)


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#19 2012-10-01 16:34:17

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Użyj całej mocy na ugryzienie gałęzi z całej siły Sewaddle a potem powtarzaj to do skutku.

Shieldon może potrenujemy coś prostrzego na przykład Take Down zrób to tak rozpędź się głowa nisko i biegnij i z całej siły uderz w ten mech  nie poddawaj się dalej mały.

Lileep słuchaj wiem że trudno ci się skupić dlatego może potrenujemy inny atak np. Ingrain Wbij Swoje nogi w ziemię i pochłoń z niej energię by dodać sobie trochę HP.

 

#20 2012-10-01 19:51:43

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Trening Ash'a

Sewddle energicznie zaczął gryźć gałąź za trzecim razem już coś miało się stać ale gałąź pękła.
Sewaddle i Bug Bite - 15%

Pokemon energicznie się rozpędził i z impentem walnął w mech, który porastał spróchniały pień drzewa i gdy twój Pokemon uderzył w wyznaczone miejsce drewno pękło i Pokemonowi utkneła głowa co wywołało u niego płacz!
Shieldon i Take Down - 4%

Pokemon przez chwilę patrzył na ciebie pustym wzrokiem gdy nagle olśniło go o co chodziło ci z nogami. Pokemon zakopał swoje "Nogi" i na tym się skończyło może pokemon potrzebuje jakiejś pomocy jak np. Obrazki.
Lileep i Ingrain - 4%


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#21 2012-10-02 15:37:24

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Wyciąga Głowę Shieldon z drzewa.

Sewaddle mam pomysł gryź pustego pokeball'a i będziesz mógł się nauczyć tego ruchu. Gryź z całes siły i napewno dasz radę.

Shieldon Take Down to ruch podobny do tackle a więc użyj tackle i z niskiego poziomu uderz w w inny pusty pokeball. To napewno ci pomoże ale rób tak do utraty sił.

Lileep - Zrób to tak http://cdn.bulbagarden.net/upload/4/49/Ingrain_III.png to troch jekbyś mniał użyć Absorb tylko że ty nie znasz tego ruchu. jeszcze raz wbij swoje nogi (czy co tam masz) w ziemię i spróbuj pochłonąć. wiem że to nie jest proste ale proszę cię daj radę.

Ostatnio edytowany przez Ash (2012-10-02 15:48:08)

 

#22 2012-10-02 15:59:25

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Trening Ash'a

Sewaddle gryzł Poke Ball. Niestety jego atak był za słaby by cokolwiek z nim zrobić. Z resztą Pokemon miał za małą mordkę by w ogóle myśleć by ugryźć Poke Kulkę.*
Sewaddle i Bug Bite - 18%

Shieldon wciąż płakał. By tego było mało obraził się na Ciebie ponieważ zignorowałeś jego płacz. Po chwili jednak przemyślał sytuację. Ogarnąl się i zaczał szarżować w Poke Ball. Który odbił się po prostu i gdzieś wyleciał gdzieś daleko. W ten sposób Pokemon miał tlyko jedną szansę na uderzenie.
Shieldon i Take Down - 6%

Lillep posiada korzenie. POkemon wbił je w ziemię i nie za bardzo wiedział co dalej.
Lileep i Ingrain - 6%


*Byłem blisko ukatrupienia tego Pokemona. Początkowo PokeBall miał zostać przegryziony na kawałeczki i ostre kawałki właśnie miały się dostać do gardła i wnętrzości Pokemonka raniąc go. Ale odpuściłem sobie.
Weź używaj mózgownicy czasem. Jakoś posiadanie wysokiej średniej nie zwalnia cię z myślenia.

Offline

 

#23 2012-10-07 14:21:22

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Chłopaki starajcie się dalej proszę was wieże w was. Sewaddle - nie gryź pokeballa przestań gryź manekiny treningowe. Shieldon - nie płacz proszę cię płacz. Rób tak samo tylko że celuj w manekina. Lillep - Wyciągnij wodę która jest we wnętrzu ziemni pochłoń ją korzeniami. To da ci siły. Dalej dalej Dacie radę. Jeśli teraz wam się uda to kupię 50 mufinek i dam je wam i będziemy mnieli super przerwę. Ćwiczcie tak do skutku chłopaki i dziewczyny.

 

#24 2012-10-07 22:43:36

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Trening Ash'a

Pozwólcie że przeanalizuje wypociny Asha kawałek po kawałku. Dodam też komentarz tak by każdy mógł zrozumieć dlaczego tak a nie inaczej. To tak by nikt nie miał do mnie pretensji że się czepiam i jestem wredny.
Zaczynajmy więc zabawę:

Ash napisał:

Chłopaki starajcie się dalej proszę was wieże w was.

Dość błagalnie to brzmi. Ale ja mam wredny charakter niestety.

Ash napisał:

Sewaddle - nie gryź pokeballa przestań gryź manekiny treningowe.

Sewaddle nie gryzię więc nic. Skoro ma nie gryźć żadnej kulki oraz ma przestać gryźć manekin(którego z resztą jeszcze nie miał okazji dziabnąć.) Pokemon patrzy otępiale nie wiedząc za bardzo co ma robić.
Sewaddle i Bug Bite - 18% = bez zmian.

Ash napisał:

Shieldon - nie płacz proszę cię płacz. Rób tak samo tylko że celuj w manekina.

Ło. A to zabrzmiało mi z deka jak jakaś piosenka. "Nie płacz Ewka..." Ale potem znowuż namawianie do płaczu. Ale tu już podejrzewam że zjadłeś po prostu jedno słówko które Ci daruje. A co do manekina. Zakładam że to ten któremu miał dać spokój Sewaddle

Pokemon rozbawił się twoją mową. To kategorycznie przerwało płacz. I nastąpiło uderzenie w manekin. A po nim kolejne i następne.
Shieldon i Take Down - 10%


Ash napisał:

Lillep - Wyciągnij wodę która jest we wnętrzu ziemni pochłoń ją korzeniami. To da ci siły.

Pierwszy pomysł w całym tym temacie który jest prawidłowy. Jakbyś to rozwinął jakoś mógłbyś liczyć na więcej.

Pokemon szukał wody. Po chwili zaabsorbował ją całą. A to nei dodało mu si. Widocznie chodzi tu o coś innego.
Lileep i Ingrain - 12%

Ash napisał:

Dalej dalej Dacie radę. Jeśli teraz wam się uda to kupię 50 mufinek i dam je wam i będziemy mnieli super przerwę. Ćwiczcie tak do skutku chłopaki i dziewczyny.

Jeżeli Ash pokusi się na takie rozwiązanie to bądźcie łaskawi zostawić odpis w tej sytuacji dla mnie. Błagam.

Offline

 

#25 2012-10-08 16:10:41

Ash

4D5D53

Re: Trening Ash'a

Chłopaki starajcie się dalej proszę was wieże w was.

Sewaddle - nie gryź pokeballa przestań. Gryź manekiny treningowe.

Shieldon - nie płacz. proszę cię płacz. Rób tak samo tylko że celuj w manekina.

Lillep - Wyciągnij wodę która jest we wnętrzu ziemni pochłoń ją korzeniami. To da ci siły. Zaraz po tym Twoje HP powinno się zregenerować.

Dalej dalej Dacie radę. Jeśli teraz wam się uda to kupię 50 mufinek i dam je wam i będziemy mnieli super przerwę. Ćwiczcie tak do skutku chłopaki i dziewczyny.

 

#26 2012-10-08 19:05:18

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Trening Ash'a

Kolega ma mnie za idiote?
Skopiowanie tego samego tekstu i rozdzielenie go spacjami wcale nie przyniesie Ci korzyści.
Ba nawet sprawi że obniży twoje zdolności. Już raz Sylwia próbowała skopiować ten sam tekst. Teraz ty mi wyskakujesz z czymś takim.
Dopisałeś tlyko jedno zdanie. Do

Więc moją decyzją:
Wartości ataków wszystkich twoich Pokemonów zmalały do 0%.
Sewaddle i Bug Bite - 0%

Shieldon i Take Down - 0%

Lileep i Ingrain - 0%

Jeśli główny admin będzie miał coś przeciwko takiemu rozwiązaniu to proszę o informację.

I jeszcze jedno. Następnym razem będę bardziej złośliwy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
宿泊設備 プレトリア Hotels Greece