Pokemon Unova History

Przeżyj przygodę w regionie Unova

Ogłoszenie


#1 2012-09-24 01:33:47

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Miejsce na treningi Creazy'ego!

Opis miejsca treningowego:
Jest to niewielk polanka w głępi lasu nieodkryta przez meneli i balangowiczów, więc powietrze było czyste, a przyjemny i odprężający odgłos wodospadu dodawał temu miejscu uroku. Sama polanka była otoczona kolejno:
Od Północy Górami, a właściwie gigantyczną skałą.
Od Wschodu gęstym Lasem podobnym do dżungli.
Od Południa także gęstym lasem.
Od Zachodu płyneła rzeka wytworzona przez wodospad spływający z góry.

To miejsce po prostu znalazłem, szedłem sobie przez las gdy nagle coś kazało mi skręcić posłuchałem tego instyktu i tak trafiłem w to miejsce!

Trening:
Wypuszczam moje wszystkie Pokemony.
- Dobra słuchajcie to będą nasze pierwsze treningi mam nadzieję ze mnie niezawiedziecie i dacie z siebie wszystko, a przede wszystkim będziecie się dobrze bawić! - Powiedziałem wesoło i z wielkim uśmiechem w kierunku Pokemonów i mówiłem dalej:
- Dobra moi mili najpierw mała rozgrzewka! Dwa kółka w okół polany, a następnie ćwiczenia rozciągające przez pięć minut! No już jazda, jazda nieociągać się! ^^ - Powiedziałem i rozpoczeliśmy Początek Treningu.

***


Po rozgrzewce zacząłem tłumaczenie Pokemoną na czym będzie polegać ich trening:

- Na początek zajmiemy się Mienfoo!
Słuchaj uważnie moja mała, a więc:
Będziemy się uczyć atak o nazwie Aura Sphere (Kula Aury) jest to atak wymagający dużego skupienia i wygenerowania odpowiedniej ilości siły ducha. Ten ruch głównie opiera się na Aurze, wytłumaczę ci czym jest Aura, o tóż Aura jest to niematerialny kolor otaczający ludzi,przedmioty i Pokemoney to znaczy ze i ty i ja posiadamy Aurę tobie w łatwiejszym stopniu będzie wykorzystać swoją Aurę bo jesteś bardziej utalentowana odemnie , kontynoując Aura określa siły
witalne, zdrowie, samo poczucie, emocje i stani duchowy dlatego ważna też jest siła duchowa, ale o tym pomówimy następnym razem.
Podsumowując im masz lepszy humor tym łatwiej będzie ci się nauczyć tego ataku. Na dzisiejszym treningu masz się jedynie skupić na medytacji możesz używać ruchu Meditate*, po czas medytowania masz spróbować odnaleźć w sobie energię i skupić się na tym co powiedziałem ci na temat Aury.
Na dzisiejszym treningu nie musisz próbować "Strzelać" Kulami ale gdyby jednak coś tam zaiskrzyło to celuj w tamten kamień i pamiętaj Skupienie, Wytrwałość, Opanowanie to podstawa!
Jakby coś się działo daj znać!
- Dałem instrukcję Minefoo i podszedłem do Drilbur'a i zacząłem gadkę:

- No dobrze Drilbur wiem ze twój entuzjazm ogranicza się do minimum i najchętniej pewnie byś poszedł spać ale ja wiem jak cię przekonać do pracy .
Dam ci Muffinkę i dużą garść jagód jeśli się postarasz, a jeśli nie To przez tydzień będziesz jadł suchy chleb i wodę! XD
Zartuję ale proszę postaraj się, a czeka cię nagroda!
Hm... Na pierwszy trening nauczymy się czegoś prostego hmm... niech to będzie Metal Claw (Metalowy Pazur)! Podobny do tego ataku jest dobrze ci znany Scratch z tym że ten atak różni się twardością twoich pazurów, potrenujesz trochę i napewno nauczysz się tego ataku w miarę szybko.
Po twojej minie widżę ze niezbyt kumasz o co chodzi ale widzę ze coś tam świta, wiesz co "Czego uszy nie wyłapią to wzrok wykryje... (... Węch wyczuje, a dotyk poczuje." <------ Sam to wymyśliłem xD!!), więc spójrz na obrazek na ekranie Pokedexa ----> http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120114135727/pokemony/pl/images/thumb/3/35/Iris_Drilbur_Metal_Claw.png/640px-Iris_Drilbur_Metal_Claw.png jak sam widzisz to nie jest żadna filozofia tylko czysto techniczny atak. Na początek trenuj na tym małym drzewku, następnie gdy nabierzesz pewności w nowym ataku przeżuć się na to większe drzewo.
Pamiętaj staraj się a nagroda napewno cię nie ominie!
- Dałem instrukcję Drilbur'owi i skierowałem się w stronę Darumaki i zacząłem gadkę:

- Teraz kolej na ciebie Darumaka ty mała mistrzynio! Wierzę w ciebie! Będziesz najlepsza! - Zmotywowałem Pokemona i rozpoczołem główną część treningu.
- Jeśli chcesz być najlepsza i chwalona na każdym kroku to musisz maksymalnie skupić się na tym co robisz!
Dobra, Uwaga! Skupiona?! No to zaczynam(!):
Więc tak to twój pierwszy trening postaram się wybrać coś łatwego na sam początek hmm... Niech to będzie Tackle (Akcja)!
No więc Tackle to bardzo prosty atak, Atak przy pomocy całego ciała, spójrz na ten obrazek ----> http://wiki.pokemonpl.net/images/3/3a/Her_ven_tac.jpg, na obrazku widać jak Heracross i Venusaur używają całego ciała. Jak pewnie zauważyłaś Heracross uderza barkiem, a Venusaur głową ty będziesz trenowała atak głową popatrz ----> http://images.wikia.com/pokemon/images/e/eb/Trip_Snivy_Tackle_Move.png.
Od skuteczności tego ataku żalezy także szybkość, spójrz tutaj ----> http://wiki.pokemonpl.net/images/1/17/Oshawott_tackle.jpg, musisz się odpowiednio rozbiegnąć i napierać na przeciwnika tak jak taran widzisz? ----> http://archives.bulbagarden.net/media/upload/f/f3/Zippo_Tackle.png
Dobra teorie już mniej więcej znasz więc sprawdźmy jak to wyjdzie w praktyce (?), będziesz trenowała na tej olbrzymiej poduszcze tak długo będziesz gotowa przezucić się na coś bardziej twardego np. Deski.
Do roboty wierzę w ciebie!
- Dałem instrukcję Darumace i podszedłem do mojego ostatniego Pokemona czyli Axew'a i rozpoczołem gadkę:

Fun, a właściwie Axew my znamy się najdłużej i niejedno razem przezyliśmy wszystkie nasze przygody to był jeden wielki trening jak do tej pory zarówno dla mnie jak i dla ciebie. Przezyliśmy niejedno i przezyjemy więcej!
Ale żeby nic nam nieutrudniało przygód to musimy być silniejsi! Więc od teraz zaczniemy solidny trening!
Na pierwszy ogień nauczymy się ataku o nazwie Dragon Rage (Gniew Smoka)! Ten atak nie należy do najłatwiejszych ale wiem ze ty masz w sobie potęciał, chęci i siłę która pomoże opanować ci atak do perfekcji! Nieprzedłużając dłużej tego wstępu powiem ci co nieco o ataku, a więc Dragon Rage to jest gniew więc przy używaniu tego ataku pomyśl o czymś co naprawdę ciebie denerwuje i całą złość przekształć w falę, ogłuszającą
falę tak jak gdybyś krzyczał co cię denerwuje (!), i wytwarzał to w postaci energii, najpierw w postaci białej kulki w twoim pyszczku spójrz ----> http://wiki.pokemonpl.net/images/3/39/DraRagAxIr.jpg, którą następnie przeradzasz w ciemnoniebieską falę, tak jak na tym obrazku ----> http://wiki.pokemonpl.net/images/a/aa/Axew_Dragon_Rage.png, po prostu ta mała biała kulka tak jakby wybucha w postaci fali.
Po twojej minie widzę ze już niemożesz się doczekać aby wypróbować to w praktyce no to zaczynaj celuj w te krzaki wtedy bardzo łatwo będę mógł za obserwować efekt.
Dobra już nieprzeszkadzam zaczynaj!
- Dałem instrukcję Axew'owi.

Następnie stanołem sobie z boku obserwując poczynania moich Pokemonów w razie problemów podchodzę i daję drobne rady.
Po skończonym treningu zbieram Pokemony do Pokeball'i i idę w stronę Centrum Pokemonów.

Ostatnio edytowany przez Creazy (2012-09-24 10:45:29)


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#2 2012-09-24 12:58:17

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Od razu uprzedzam że trening Mienfoo jest dobry. Ale nie od razu Kraków zbudowano i nie od razy Rzym zdobyto.  Metoda dobra ale czas nie ten. Sorki.
_______________________________________
Mienfoo medytował cały dzień. Nie dało to żadnego efektu. Nie potrafił wykrzesać z siebie ani krzty aury. Było to chyba jeszcze trochę zbyt trudne jak na niego. W końcu jest to bardzo silny atak. Do tego są tylko trzy rodziny ewolucyjne mogące się nauczyć tego ataku. Oczywiście nie licząc legendarnych stworków. Ale medytacja przyniosła inny efekt. Pokemon przemyślał sobie wszyskite sprawy świata. Zapewne gdyby potrafił gadać odpowiedział CI by na pytanie co było pierwsze kura czy jajko.
Mienfoo i Aura Sphere - 2%

Twoja filozoficzna gadka jakby coś zmieniła w twoim Pokemonie. Nie wiedzieć czemu zaczął chrapać. Obudził się na dźwięk słowa nagroda. Obczaił co ma zrobić i rozpoczął naukę ataku. Szło mu całkiem dobrze. Niestety Pokemon po chwili zaprzestał treningu. Może uznał że to za dużo jak na jedno posiedzenie. A szkoda.
Drillbur i Metal Claw - 20%

Duramaka ostro się wzieła. Widać że zależy jej. Do tego atak nie był zbyt trudny. Niestety poduszka nie była zbyt dobrym przeciwnikiem. W końcu została przerwana i wszędzie rozsypało się pierze. Zakłóciło to troszkę przebieg treningu. Ale i tak efekty były wyższe niż się spodziewałeś. Może ten atak jest słaby ale przydatny. Podejrzewasz że jeszcze ze dwa posiedzenia nad nim i Duramaka pozna Tackle.
Duramaka i Tackle -30%

Axew przyglądał się długo obrazkom które mu pokazałeś. Zaraz uświadomiłeś sobie o co chodzi. Na obrazku na pewno jest smoczyca. A romantyczna dusza Funa nie pozwoliła mu oderwać wzroku od takiej ślicznotki. No ale gdy odebrałeś mu rysunki smok otrząsnął się. Poszło mu całkiem dobrze. Widocznie maluch jest urodzony do tego by używać tego ataku(lub po prostu będzie chciał nim szpanować przed samiczkami).
Fun i Dragon Rage - 25%.

Offline

 

#3 2012-09-28 20:14:38

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Miejsce treningowe:
Bez zmian takie same jak wcześniej.

Przed mowa:
Zanim zacznę zbieram w wielki koszyk owoce które rosną w lesie, a następnie chowam koszyk za kamień.
- Wychodzić z Pokeball'i!
Siemka zanim przejdę do sedna mam małe ogłoszenie Powitajmy nowego człąka drużyny Purrloin! Brawo!
A co do treningu to nie będę was oceniał bo to był wasz pierwszy trening, ale powiem ze jestem z wasz bardzo dumny. ...

[b]Trening:

(-)... Dobra ale dosyć tego gadania! Zaczynamy trening! Najpierw rozgrzewka czyli dwa kółka w około polany, a następnie ćwiczenia rozciągające przez pięć minut! No dalej jazda, jazda nieociągać się!! - Po skończonej rozgrzewce podeszłem do Poke-Kotki i zacząłem gadkę:

- Dobra na twój pierwszy trening nauczymy się czegoś łatwego niech to będzie Growl (Warczenie, Pisk).
Growl jest stosunkowo prostym ruchem polega na warczenieu lub piszczeniu. Na początek zacznij od mruczenie które stopniowo będziesz przeradzać w warczenie, a tu masz mały obrazek dla inspiracji http://wiki.pokemonpl.net/images/0/01/039.jpg
Dobra Powodzenia zaraz sprawdzę jak ci idzie.


~ Mienfoo i Aura Sphere ~


- Dobra jeśli dzisiaj Nie odnajdziesz się w nowym ataku to damy se spokój Pamiętaj wybór należy do ciebie.
Dzisiaj powiem ci co nieco o samej Aurze i przerobimy kilka ćwiczeń, a więc AURA:
Według słownika, aura to
niewidzialna emanacja lub pole
energetyczne, które otacza
wszystko, co żyje. A ponieważ
istnieje ono wokół wszystkiego,
również skała czy stół kuchenny mają aurę. W rzeczywistości aura,otaczając całe ciało, stanowi również część każdej komórki i odzwierciedla całą życiową energię w jej nawet najmniej uchwytnych przejawach. Można więc ją uznać raczej za przedłużenie ciała niż za coś, co je otacza. Nazwa pochodzi od greckiego słowa aura oznaczającego bryzę. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla naszą osobowość, tryb życia, myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim jest nasz umysł, ciało i dusza.

Jak łatwo zrozumieć Aura otacza także i ciebie więc musisz czerpać Aurę z siebie i tworzyć ją w postaci kuli.
W miarę jak twoja świadomość aury będzie się rozwijać, zauważysz, że od czasu do czasu będziesz spontanicznie dostrzegać ze w okół różnych rzeczy, ludzi i Pokemonów emanuje jakaś kolorowa poświata. Najczęściej będzie się tak działo nie bez powodu.
Niespodziewanie spotkasz kogoś, na kim ci zależy,
i ciesząc się, że go spotkałeś,
nagle zobaczysz jego aurę. Może to nawet być swego rodzaju ostrzeżeniem, jeśli jego aura jest ciemna. Wokół osoby, która wpadła w złość, prawdopodobnie zobaczysz
brudnoczerwoną poświatę. Kiedy ktoś postępuje szlachetnie lub jest szczodry, jego aura rozszerza się i na krótko staje się bardzo wyraźna.

Dobra teraz dam ci małe ćwiczenie przyda nam się do tego to białe płótno.
Ustaw swoje łapki tak by
były widoczne na tle Białego płótna.
Złącz palce wskazujące i
przyglądaj się im przez około 10 sekund, a następnie powoli
odsuń je. Powinienaś zauważyć
cienką, niemal niewidoczną nić
energii, która się rozciąga i łączy palce, chociaż powoli się od siebie oddalają.
Gdy będziesz wykonywać to
ćwiczenie po raz pierwszy, wyda ci się, że nić łącząca oba palce znika po osiągnięciu zaledwie centymetra długości. W miarę nabywania wprawy zobaczysz, że się nie zmienia, choćby przestrzeń między palcami wynosiła 10, a nawet 12 centymetrów.

Dobra powtórz te ćwiczenie kilka krotnie i zobaczymy co z tego wyjdzie.


~ Duramaka i Tackle ~


- Hej Darumaka ja wiedziałem ze ta poduszka napewno się rozwali , Ale dzisiaj niebędzie tak łatwo dzisiaj przechodzimy stopień wyżej tam przygotowałem 20 małych drewnianych płotków masz je rozwalać za pomocą tackle. Gdy już skończysz rozwalać możesz odpocząć.

~ Fun i Dragon Rage ~


- Fun twój poprzedni trening był bardzo dobry widziałem twój zapał i chęci do nauki nauki nowego atak to było cudowne!
A dzisiaj żeby cię bardziej zmobilizować do nauki mam małą inspiracje popatrz no tutaj ----> http://images.wikia.com/pokechronz/images/b/b9/Brendan_Minccino.png
Tak to właśnie jest Cino Kowalta twoja ulubiona Poke-szynszylka , a teraz chowam zdjęcie jeśli chcesz się na patrzeć to pokaż mi jaki masz zapał dzisiaj czeluj w to małe drzewko!
A wiesz co jeśli uda ci się powalić to drzewko to dam ci zdjęcie Cino na własność, chociaż ja wiem ze to nie możliwe żeby ci się udało Ha ha... Powodzenia!


~ Drillbur i Metal Claw ~


- Eh... Drillbur, Drillbur, Drillbur wczoraj za krótko trenowałeś odpuściłeś sobie po krótkim treningu, nie dobrze ale dzisiaj przyniosłem na twój trening coś specjalnego , a o to co przyniosłem:
100 drewnianych kulek są to kulki z ciękiego drewna wypełnione substancją która przy kontakcie z ziemią będzie wydzielała nie samowity smród a jeśli jednak nie chcesz żeby tak się stało to musisz je szybko rozwalać za pomocą ataku którego się właśnie uczysz!
Godów?, Jeszcze bardziej gotów? Tak? No to 3,2 i rzucam!
- Krzyknołem nie dając Pokemonowi czasu na zastanowienie ale dałem mu wystarczająco dużo czasu na przygotowanie do 50 kulek rzucam szybko, a w następnej 50 trochę zwalniam rzuty.

Ps. Substancją w kulkach to ściema ponieważ po rozwaleniu i tak substancją dotknie ziemi, a pokemon będzie zbytnio zajęty żeby się skapnąć.

________________________

Sorka ze tak słbo i tyle błędów ale mam zatkany nos, łeb mnie pobolewa i nie mam ochoty na nić.
Sorka


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#4 2012-09-28 23:36:36

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Purrlion zaczął piszczeć. Bardziej przypominało to mruczenie kota niż pisk. Widać wolał się na razie pobawić. Ale jakiś tam zysk nauki ataku zawsze ejst.
Purrlion i Growl - 15%

Mienfoo sapał i prężył się. Lecz nie wydalił z siebie ani grama Aury.
Mienfoo i Aura Sphere - 4%

Duramaka rozwaliła każdy z płotków. Zauważyłeś kątem oka że czasem pomaga sobie Emberem.
Duramaka i Tackle -50%

Fun wył do zdjęcia. Odkąd mu je pokazałeś łaził za tobą starając Ci sie je odebrać. Pod koniec dnia zauważyłeś że udało mu się. I wtedy dopiero zaczął lekki trening wzdychając co i rusz do zdjęcia.
Fun i Dragon Rage - 40%.

Drillbur popatrzył na Ciebie. Następnie odszedł gdzieś dalej by nie czuć rzekomego smrodu. Chwilę tak poleżał lecz zrobiło mu się Ciebie szkoda. Potrenował więc trochę z tobą. Przyniosło to jednak nieco mniejsze efekty niż się spodziewałeś. Dodatkowo Pokemon prychnął na Ciebie pod koniec. Widocznie nie jest zadowlony że chciałeś go oszukać.
Drillbur i Metal Claw - 40%

Offline

 

#5 2012-09-28 23:57:38

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

- Dobra na dzisiaj wystarczy trenowania mam dla was małe co nieco - Powiedziałem i dałem Pokemoną do zjedzenia owoce które wcześniej zerwałem. Po zjedzeniu trochę się pobawiliśmy, a następnie poszliśmy do PC wypocząć.


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#6 2012-09-30 09:56:01

 White

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

Zarejestrowany: 2012-08-05
Posty: 1576
Punktów :   
Starter: Deino
Ulubiony Pokemon: nie mam
Ulubiony Typ: Smok i Ogień

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Twoje stworki nawiązały ze sobą większą więź, a Drillbur przestał się czubić. Przywiązanie ociupinkę wzrosło.


KP BIAŁEJ PANNY
BOX BIAŁEJ PANNY

Uważaj, bo Biała Panna jest ostra i ma cię na oku! (mrau! :3)

http://www.eonlightvalley.com/images/random/pquiz/pqbayleef.jpg


http://p.gpxpl.us/kZJL.png

Link do mojej aktualnej przygody

Offline

 

#7 2012-10-01 00:41:38

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Miejsce treningowe:
Bez zmian takie same jak wcześniej.

Przed mowa:
Zanim wypuszcze Pokemony i zacznę mówić, przygotowuję wszystko potrzebne na dzisiejszy trening po skończeniu wypuszczam Poki i zaczynam mówić:
- Witajcie moi mili
Dzisiaj powiem krótko jeśli dzisiejszy trening pójdzie w miarę dobrze to na jutro przygotuję wiele gier i zabaw, a jeżeli nie pójdzie wam najlepiej to jutro będziemy trenować cały dłuuuugi dzień!


Trening:
- Dzisiaj zaczniemy trening trochę i naczej. Do okoła polany ustawiłem nieduże płotki przez które będziecie przeskakiwać. No dalej jazda, jazda gdy już skończycie zrobimy ćwiczenia rozciągające przez pięć, a następnie poskaczecie sobie na trampolinie! ^^ Poskaczecie sobie piętnaście minut stylem dowolnym i zaczniemy naukę ataków.
- Po dwudziestu minutach skakania przerwałem skakanie i zacząłem tłumaczyć Pokemoną na czym będzie polegał trening:

~ Purrlion i Growl ~



- No więc wczoraj bardzo ładną mruczankę podczas treningu wymruczałaś ale nie o to chodzi w ty ruchu, albo zaraz, zaraz przeczytam ci coś posłuchaj:

Spoiler:

Podczas używania Growl'a użytkownik wydaje słodki
pomruk, który redukuje atak
oponenta

Więc dobrze rozpoczełaś swój trening dalej trenuj mruczenie żeby było jeszcze bardziej uwodzicielskie.
Tu masz zdjęcie kociego samca dla inspiracji ----> http://fc05.deviantart.net/fs6/i/2005/044/8/b/Very_happy_Meowth_by_Azurenna.jpg
Gdyby podczas mruczenia zaschło ci w gardle to tu masz miseczkę świeżutkiego mleka


~ Mienfoo i Aura Sphere ~



- Mienfoo wczoraj nie za bardzo zrozumiałaś treść mojego poleczenia nie chodziło oto żebyś wydalała z siebie Aure tylko oto żebyś zobaczyła Aurę otaczającą ciebie, a dokładniej twoje łapki. Do tego nie trzeba się specjalnie wysilać wystarczy tylko się odprężyć i skoncentrować powtórz to samo ćwiczenie co wczoraj, a tak w ogóle to jestem z ciebie dumny wczoraj pozwoliłem ci się wycofać z nauki tego ataku jeśli będziesz chciała, a jak dotąd nie zgłosiłaś sprzeciwu więc wiedz ze mam do ciebie ogromny szacunek - Powiedziałem do Pokemona i pogłaskałem go po głowie.

~ Duramaka i Tackle ~



- Darumaka na tym treningu zamierzałem poświecić ci więcej uwagi ale inny Pokemon bardziej tego potrzebuje ty jak narazie radzisz sobie doskonale więc na dzisiejszy trening mam dla ciebie coś specjalnego
, a mianowicie przygotowałem platformę na której będziesz dzisiaj trenowała.
Teraz słuchaj uważnie: Po pierwsze Stań na platformie, na tej platformie jest zainstalowany specjalny mechanizm który będzie z nienaczka, niespodziewanie i szybko drewniane podobizny Pokemonów z Unowy. Twoim zadaniem jest niszczenie wszystkich podobizn Pokemonów oprócz podobizn Darumaków.  Ten trening ma na celu zwiększyć twoją zwinność, siłe i zbliżyć cię do nauczenia ataku Tackle.
Pod koniec dnia zobaczę jak ci poszło, a zapomniałbym nie pomagaj sobie ogniem


~ Fun i Dragon Rage ~



- Fun ta wczorajsza akcja z tym zdjęciem to mój błąd... Zapomnijmy o tamtym wydarzeniu Ok?
Dobra na dzisiaj przygotowałem coś innego, a mianowicie strzelnicę że specjalną nie spodzianką jeśli udaci się rozwalić 150 celów, a w kwestii celów, cele są ruchome więc nie tak łatwo będzie ci je trafić i pamiętaj masz używać tylko Dragon Rage. To ćwiczenie na strzelniczy pomoże ci zwiększyć czelność i pomoże bardziej kontrolować nowy atak. A mam też dwa nowe obrazki które pomogą ci w trenowaniu ----> http://media.animevice.com/uploads/0/3695/410579-465_kibago_s_dragon_rage.jpg i http://cdn.bulbagarden.net/upload/3/3e/Dragon_Rage_Stad2.png
A o niespodziance też powiem ci kilka słów, ta niespodzianka naprawdę jest warta tego wysiłku! Powodzenia!!

Info: Jeśli Pokemon da radę rozwalić 150 ruchomych celów to z małej maszyny podłączonej do strzelniczy wysunie się takie o to zdjęcie ----> http://toonbarn.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/05/Cartoon-Networks-Pokemon-Black-and-White-gets-Minccino-Neat-and-Tidy.jpg

~ Drillbur i Metal Claw ~



- Drillbur eh... Przepraszam ze chaciałem cię oszukać ale ja nie mam pomysłu jak się za ciebie zbrać może nie jestem odpowiednim trenerem dla ciebie i powinienem cię oddać w jakieś inne ręce? Wiesz co jeśli dzisiejszy trening nam się nie powiedzie to uznam ze jednak nie jestem dobrym trenerem i nie zasługuję na tak wspaniałego Pokemona jak ty!
Eh... No dobra nie wiem czy warto żebym się wysilał ale spróbuję. No więc na dzisiaj przygotowałem kilka drewnianych pali zawieszonych na gałęziach drzew to bardzo przypomina worki treningowe dla bokserów więc dzisiaj to ty będziesz bokserem z ostrymi pazurami! Jeśli oczywiście chcesz chcesz?

Info: Jeżeli Pokemon zacznie rozwalić te zawieszone pale to po rozwaleniu każdego wysypie się kilka jagód w miodzie (xD). Razem jest dziesięą pali.


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#8 2012-10-01 20:17:41

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Przepraszam że nie udało mi się ze wszystkimi. Ale musiałem spadać.

Purrlion chętnie wypił mleko. Następnie chwilę się zdrzemnął najedzony. I zaczął trening warczenia. I warczał. I warczał. Tak się wywarczał że miał chyba dość na jakiś czas.
Purrlion i Growl - 40%

Mienfoo chciał pozostawić decyzję tobie. Robił co mógł ale efekty były wciąż za małe. Może dobrze by było poznać go z kimś kto potrafi już ten atak. Wtedy Mienfoo mógłby zobaczyć na żywo jak ten ruch wygląda. Oraz mógłby zobaczyć skompresowaną aurę na żywo.
Mienfoo i Aura Sphere - 6%

Pokemon biegał po platformie. Starął się naumieć ataku który każesz mu poznać lecz bardziej skupił sie na odpowiednich celach. Widać to było dla niej ważniejsze niż jakiś tam atak. Ale dzięki temy wutrzymałoś i spostrzegawczość stworka wzrosły.
Duramaka i Tackle -60%

Axew starał się ze wszystkich sił. Bardzo mu zależało na powodzeniu w tej misji. LEcz był to dla niego zbyt wyczerpujący trening. Po zniszczeniu 20 celów omdlał. Chyba trochę przesadziłeś z tym 150. W końcu Pokemon nie znał jeszcze do końca tego ataku. A Ty kazałeś mu zrobić go ogromną ilość razy.
Fun i Dragon Rage - 50%.

Drillbur zaczął niszczenie worków. Próbował i próbował. Widać że zapomniał o tamtej akcji. Nie chciał zmieniać trenera gdyż zaprzyjaźnił się już z twoimi Pokemonami. Pod koniec dnia zauważyłeś że cztery worki jeszcze wisiały. Za to sześć udało się rozwalić. A Drilbu wesoło dzielił się jagodami z resztą drużyny.
Drillbur i Metal Claw - 60%

Offline

 

#9 2012-10-07 08:26:33

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

~Wczoraj~


Wzruszyłem się ze szczęścia gdy zobaczyłem jak Drilbur pilnie trenuje. ;')
________________________

~ Dzień zabawy z moimi Pokemonami! ~


Napierw przygotowuję wszystko co będzie potrzebne na dzisiejszy dzień, a następnie wypuszczam moje pokemony i mówię:
- Dzień dobry moi mili! Mamy nowy cudowny dzień! I tak jak wczoraj mówiłem jeśli wasz wczorajszy trening mnie zadowoli to będziemy się bawić i tak właśnie się stało! Najbardziej zadowolił mnie Drilbur...
I tak jak obiecałem dzisiaj będziemy się bawić! Tam macie przygotowane mnóstwo rzeczy niemusicie się bawić możecie robić co tylko wam się podoba
- Powiedziałem po czym zostawiłem Pokemony i położyłem się na leżaku pod drzewem.

Lista przygotowanych rzeczy:
- Duża trampolina
- Całkiem sporo jedzenia dla Pokemonów: 24 Muffinki (Sam sobie odjąłem!), Sporo jagód i innych owoców.
- Parenaście piłek zwykłych i do skakania (xD)
- Sześć hamaków
- Pięć deskorolek dla moich Pokemonów (xD)
- Wesoła muzyczka
Dary natury które były na miejscu:
- Niewielka rzeczka
- Drzewa itp.

Pokemony odrazu po moich słowach ruszyły do zbawy.

Axew odrazu poszedł sobie na hamak i zaczął myśleć z rozmarzoną miną odrazu domyśliłem się o kogo chodzi, chodziło o pewną szynszylkę którą niedawno poznał i obdarzył uczuciem z tego stanu wyrwała go Darumaka która przeskoczyła nad nim na specjalnej piłce, Axew oburzył się zachowaniem Darumaczki i natychmiast zaczął ją gonić i po chwili razem wesoło się bawili.

Drilbur chwilę postał w miejscu znudzony lecz po chwili podbiegł do jedzenia wziął kilka Muffinek i parenaście jagód poczym zaniósł je na jeden z chamaków i zaczął się delektować swoim jedzeniem.

Mienfoo nie myślała raczej o zabawie tylko postanowiła sobie po medytować na jednym z kamieni umieszczonym na rzecze.

Purrloin szybko przyłączyła się do zbawy z Axewem i Darumaką.

Po pewnym czasie najedzony Drilbur postanowił pójść po więcej jedzenia lecz na drodze staneła mu piłka na której się podknął i poleciał prosto na trampolinę. Gdy inne Pokemony zobaczyły jak Drilbur skacze na trampolinę postanowiły się do niego przyłączyć nawet Mienfoo postanowiła po skakać. Na szczęście trampolina była wystarczająco duża aby wszystkie Pokemony się na niej pomieściły.
Dalej nie wiem co miało miejsce ponieważ zasnąłem.

Obudził mnie głośny krzyk moich Pokemonów i lizanie po twarzy mojej Purrloin która każała mi iść za sobą w stronę rzeki gdzie obok jakiegoś dołka stały wszystkie moje Pokemony i bardzo coś je ekscytowało. Gdy spojrzałem co jest w tym dołku okazało się ze jest zupełnie pusty
- O co tutaj cho... - Nie mogłem dokończyć ponieważ wszystkie moje Pokemony wepchneły mnie do wody (xD) i głośno się z tego śmiały, ja nie pozostałem dłużny i ochlapałem ich wodą Pokemoną minki trochę posmutniał lecz po chwili wszyscy głośno się śmialiśmy.
Ja wyszedłem z wody i groźnie powiedziałem:
- Wy taki numer mi wycinacie?! To ja teraz pokażę na co mnie stać i was załaskocze na śmierć! Ha ha... - Krzyknołem i zacząłem ganiać moje Pokemony i je gilgotać (xD), moje stworki nie pozostawały dłużne i także mnie łaskotały. Po kilkunastu chwilach wypełnionych śmiechem skończyliśmy i poszliśmy coś zjeść, a następnie przez resztę dnia bawiłem się z Pokami grając w piłkę itp.

Po skończnym dniu pełnym zabaw poszliśmy do domu wypocząć.


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#10 2012-10-07 13:37:54

Felio

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

36391003
Zarejestrowany: 2012-09-30
Posty: 210
Punktów :   
Starter: Eevee

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Cóż... Napisałeś już co robiły twoje pokemony, więc pozostaje mi tylko napisać, że były bardzo zadowolone z dnia spędzonego na zabawie, a ich szczęście i przywiązanie wzrosły


Identyfikator


Moje pokemony:

Eon          Ommy      Cub    Amanda       York
http://images2.wikia.nocookie.net/__cb20120628010436/pokemon/images/e/e2/Eevee_BW.gif  http://sprites.pokecheck.org/i/138.gif     http://pldh.net/media/pokemon/gen5/blackwhite_animated_front/613.gif   http://sprites.pokecheck.org/i/495.gif    http://sprites.pokecheck.org/i/506.gif

Offline

 

#11 2012-10-19 18:36:54

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Miejsce treningowe:
Bez zmian takie same jak wcześniej.

Przed mowa:
Wypuszczam moje pokemony i mówię:
- A więc tak wczoraj było zabawnie ale dzisiaj trzeba powrócić do rutyny treningu. Ale obiecuję wam ze jeżeli będziecie sumiennie pracować przez kilka najbliższych dni, to pójdziemy do... Nie powiem wam gdzie bo zepsuł bym wam niespodziankę
Dobra, a teraz czas na Ogłoszenia Parafialne! (xD)
Mamy nowego cłąka drużyny przywitaj się Yamask!
- Pokemony wesoło się przywitały, a ja zabrałem się za objaśnianie
Trening'u:
- Dzisiaj zaczniemy trening
od biegania do okoła
polany ustawiłem nieduże
płotki przez które będziecie
przeskakiwać. No dalej jazda,
jazda zróbcie 4 kułka, a gdy już skończycie
zrobimy ćwiczenia
rozciągające przez dziesięć minut i zaczniemy trening.


~ Yamask i ---- ~


- Yamask ze względu na to że to twój pierwszy dzień to dzisiaj sobie polatasz i zobaczysz co i jak tutaj u nasz funkcjonuje , a jutro sobie po trenujesz, ok?... To dobra obczaj sobie wszystko - Powiedziałem do Yamaska, po głaskałem go po głowie, uśmiechnąłem się i poszedłem dalej.

~ Purrlion i Growl ~



- Trening idzie ci doskonale niewiem co mam ci powiedzieć pozatym ze Idzie ci świetnie! Tylko tak trzymaj i trenuj dalej tak samo jak wcześniej. I standardowo masz miszeczkę mleka i zdjęcie dla inspiracji. - Powiedziałem i zostawiłem Pokemona bo doskonale wiedziałem ze sobie poradzi.

~ Mienfoo i Aura Sphere ~



- Cześć Mienfoo dzisiaj twój trening będzie wyglądał inaczej, a mianowicie masz usiąść i skupić na tym co ci teraz pokażę, patrz uważnie ----... - Powiedziałem i podałem Pokemonowi tableta z wyświetlonym na nim filmem i kilka obrazków ...----> Film:
Obrazki: http://cdn.bulbagarden.net/upload/4/4a/Aura_Sphere.png http://cdn.bulbagarden.net/upload/0/02/Maylene_Riolu_Aura_Sphere_Adventures.png

Zwróć uwagę na ruchy i postawę Pokemonów na obrazku i przypomnij sobie poprzednie treningi, no cóż powodzenia
- Powiedziałem i ruszyłem dalej.

~ Duramaka i Tackle ~



- Dzisiaj po trenujesz w trochę inny sposób będziesz uderzać w tego manekina i w ten sposób poznasz nowy ruch to nie jest zbytnio skomplikowane i nie wymaga żytniego tłumaczenia po prostu masz uderzać tak jak na poprzednich treningach - Powiedziałem do Pokemona i ruszyłem dalej.

~ Drillbur i Metal Claw ~



- Drilbur dzisiaj będziesz trenował na manekinie treningowym tak samo jak Darumaka oczywiście na osobnych manekinach.
Jeśli uda ci się zniszczyć manekina tam jest następny i tam jeszcze dwa. Manekiny nie należą do naj twardszych ale też nie są słabe w każdym razie powodzenia
A i twój poprzedni trening był świetny.
- Powiedziałem Pokemonowi następnie go po głaskałem i poszedłem dalej.

~ Fun i Dragon Rage ~



- Dobra Axew dzisiaj powrócis do strzelnicy.
Jak do tej pory zestrzeliłeś 20 celów z 150 więc zostało jeszcze 130, powodzenia zobaczymy ile dzisiaj dasz radę zestrzelić może pobijesz swój rekord xD.
- Powiedziałem do Pokemona i zacząłem przyglądać się moim Pokemoną i jakby sobie nieradziły to im pomagam w trakcie ich treningu jeszcze mówię:
- Kto dzisiaj nalepiej się spisze ten zostanie tak jakby zwolniony z jutrzejszego treningu!


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#12 2012-10-22 14:48:10

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Przebacz ale dziś będą prawie same wartości.

Yamask zaprzyjaźnił się z innymi stworkami.

Purrlion warczał jak ostatnio. Tylko tym razem robił sobie krótsze przerwy. Chyba chciał jak najszybcieć nauczyć się tego ataku i zacząć trenować coś na prawdę porządnego.
Purrlion i Growl - 60%

Mienfoo chyba miał już dość tego ataku. Może wypadałoby zrobić sobie przerwę. Po obejrzeniu filmów dawał z siebie na prawdę wszystko. Ale efekt wciąż był niezadowalający.
Mienfoo i Aura Sphere - 10%

Duramaczka zabrała się za uderzanie w manekiny. Było to dość nużące ale przyniosło w miarę dobry efekt. Jeszcze trochę i będziesz mógł zanotować ten atak w nauczonych przez ognistą Pokemonkę(Pokemoniaczkę? )
Duramaka i Tackle -75%

Kret zadowolony z pochwały wziął się ostro do roboty. Udało mu się zniszczyć dwa manekiny. Za ostatniego nawet się nie zabrał tylko opadł z sił.
Drillbur i Metal Claw - 80%

Fun opadł z sił po zestrzeleniu 50 celów. Widać było że się przyłożył. Widocznie udało mu się zapomnieć o pewnej szynszylce. Ale na jak długo.
Fun i Dragon Rage - 75%.

Offline

 

#13 2012-10-22 22:42:09

 Creazy

http://img194.imageshack.us/img194/4918/lilligantp.png

39951454
Skąd: Mój dom
Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 696
Punktów :   
Starter: Axew
Ulubiony Pokemon: Lucario i Infernape
Ulubiony Typ: Ogień, Mrok i Walka
WWW

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Dzisiaj przychodzę na polankę ale tylko z moimi dwoma ulubionymi Pokemonami

- Witam was na dzisiejszym specjalnym treningu, zanim zaczniemy chcę wam powiedzieć że byliście wczoraj doszkonali ale tak jakby dzień bez treningu "wygrała" pewna Pokemonka z naszej drużyny , przy której treningu po pełniłem mały błąd... Mam nadzieję że rozumiecie jesteście najlepśi - Głaskam Pokemony po głowach i zaczynam,
Trening:
- Najpierw pobiegamy przez pięć minut, a następnie po rozciągamy się przez kolejne 5 i przejdziemy do głównej części treningu. - Po skończonej rozgrzewce zbrałem się za objaśnianie treningu:


Wonderful i Tackle


- Darumaka, a raczej Wonderful dzisiaj mam dla ciebie specjalny trening, a mianowicie przygotowałem dla ciebie specjalne gumowe miękkie piłkí jest ich całkiem sporo ale nie myśl że masz się bawić, masz używać Tackle i odbijać się od nich.
Jeśli będziesz ładnie trenować to pozwoję ci pobawić się na tej małej deskorolce xD A i pamiętaj przez zabawę do nauki
- Powiedziałem Pokemonowi i ruszyłem dalej.

Fun i Dragon Rage


- Dla ciebie też mam coś innego niż zwykle, a mianowicie to ----> http://tennis.com.pl/imagenes/EL01-EL03.jpg
TADAM! Maszynę do piłek tenisowych! Wiem pewnie myślisz że zgłupiałem ;p
Ale jak myślisz ile piłek dasz radę zniszczyć za pomogą Dragon Rage którego się uczysz?
Maszyna ma naładowane 50 piłek i wystrzela jedna co 45 sek, jeśli dasz radę zniszczyć tyle i będziesz chciał więcej to śmiało mów dodam jeszcze 10, a jeżeli będziesz miał dość to po prostu odejdź do tyłu a następnie odsuń się w bok.
Gotowy? To dobra 3... 2... 1... Pal!
- Powiedziałem Axewowi co i jak, a następnie przyglądałem się treningą obydwu Pokemonów.


Moja Karta Trenera / Postaci
Mój Box

Co się ze mną dzieje, co za demon we mnie drzemie?
~ Creazy ;p



~ To ja Goldpokefan!

Offline

 

#14 2012-10-23 13:04:40

 kowalt

http://img6.imageshack.us/img6/1443/trenerp.png

8690674
Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 1246
Punktów :   
Starter: Joltik - Webby
Ulubiony Pokemon: Duet Charizarda i Scythera
Ulubiony Typ: Mrok

Re: Miejsce na treningi Creazy'ego!

Duramaka odbijała się od piłek. Świetnie się przy tym bawiła lecz wynik treningu był nieco gorszy niż przypuszczałeś. Ale to nie zmienia faktu że jeszcze jedna próba i atak powinien być wasz.
Duramaka i Tackle -90%

Piłki okazały się niewypałem. Były za szybkie. Axewowi udało się zniszczyć tylko parę. Reszty starał się uniknąć. W końcu musiał zejśc z areny smutny pokonany przez maszynę. Widać było w jego oczach żądze nauki i treningu. Pokemon bardzo się stara. Lecz nie ta metoda niestety.
Fun i Dragon Rage - 85%.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz przegrywanie kaset vhs w polsce